Seo Danışmanlığı

  • Super User tarafından yazıldı.
  • Kategori: Seo Dersleri

Seo (seacrh engine optimizasyonu) Türkçe açıklamasını yapacak olursak arama motorunda üst sıralara yönelik yapılan işlemlerdir. Wsy ekibi edinmiş olduğu bilgi ve birikimlere dayanarak kurumsal firmalara seo danışmanlığı yapmaktadır. Peki seo ile firmanızın kazancı ne olacaktır? Az öncede söylemiş olduğumuz gibi seo arama motorlarında yükselme işlemidir. Dünyanın görsellik açısından en mükemmel sitesine sahip olsanız bile arama motorlarından ilk sıralarda yer almıyor iseniz bunun pek önemi yoktur. Nitekim pek çok altın örümcek ödüllü siteyi pek çok insan tanımıyordur. (Reklam olmaması için site ismi vermiyoruz. Talep olur ise örnek site gösterilecektir.) Peki seo danışmanlığı neleri kapsar gelin inceleyelim.
Seo danışmanlık hizmetinde eğer bir web siteniz var ise bu sitenin kodlamalarında yapılabilecek iyileştirmeler, daha hızlı sade ve arama motorlarına uygun tasarıma kavuşması için öneriler verilir, reklam politikası düzenlenir ve reklam verilebilecek siteler belirlenir, hedef kitle araştırması yapılır... Eğer sitenizi biz yapacak isek web tasarım için kulllanılacak sistem belirlenir, hedef kitle araştırması yapılır, reklam verilebilecek siteler belirlenir, sitenin ne kadar zamanda yapılacağı çalışmanın ne kadar süreceği belirlenir.

Tasarım Ev Bulgur Pirinç Web Tasarım

  • Super User tarafından yazıldı.
  • Kategori: Seo Dersleri

Lütfen başlıkta Dimyat'ı unutmuşsunuz diye mail atmayınız. Web tasarım bizim işimiz ve herkes bir işi bildiği kadar yapar. Bu işi yapmak ekmeğimizdir bizim. Kaymağı ise SEO'dur. Search engine optimizasyon kısaca arama motorlarında iyileştirme olarak nitelediğimiz bu işte her birimizin hataları vardır. İnsanlar ne yazıkki bu işi sağdan soldan yazı kopyalamak yada sağa sola link eklemek olarak sanıyor.
Lütfen başlıkta Dimyat'ı unutmuşsunuz diye mail atmayınız. Web tasarım bizim işimiz ve herkes bir işi bildiği kadar yapar. Bu işi yapmak ekmeğimizdir bizim. Kaymağı ise SEO'dur. Search engine optimizasyon kısaca arama motorlarında iyileştirme olarak nitelediğimiz bu işte her birimizin hataları vardır. İnsanlar ne yazıkki bu işi sağdan soldan yazı kopyalamak yada sağa sola link eklemek olarak sanıyor.
Herkes seo herkes web master. Biz mi? Biz sadece bildiklerimizi uyguluyoruz bir kısmını da sitemizde açıklıyoruz sizler için. Bu yazımızda size vereceğimiz uyarımızda ise sizi spam olmaktan kurtulacaktır. Doğu illerimizde yaşayanlar bilir. Kartopunu yuvarlarsanız git gide büyür kocaman olur ortaya birşey çıkar, yada kartopu uğraşmak istemezsiniz ve çığ çıkartırsınız o ise önüne geleni yok eder ve siz elde etmek istediğinizi çığında altından kurtarmaya çalışırsınız. İşte seo olarak kendini tabiredenbir çok arkadaşımız bunu yapıyor. Günde binlerce foruma, bloğa yorum yazarak link ekleyerek kendilerini zorla spam yapıyorlar. Oysa günde binlerce link ekleyen bu arkadaşlarımızn sitesine eklediklerinin yarısı kadar ziyaretçisi yoktur. Peki yapmamız gereken nedir? Sadece birazcık mantıklı olmak. Unutmamak gerekki Google iki çok zeki matematikçi tarafından kuruldu. Öyleki onlar kendi serverlarını legolardan yapmışlardır ve logolarının renklerinin buradan geldiği bilinmektedir. Peki bu kişilerin kurduğu ve dünyanın en iyi bilgisayar, yazılım ve sistem mühendislerinin çalıştığı bu kurumun sitesi kısaca Google sıradan bir web sitesinin binlerce backlink almasının normal olmadığını rahatlıkla anlayacaktır. O yüzden kısaca backlink faydalıdır fakat günde sadece birkaç tane olmak kaydı ile...
Saygılarımız ile websiteyapilir.com

Ortaklık Programı Üyeliği

  • Super User tarafından yazıldı.
  • Kategori: Seo Dersleri

Ortaklık Programı Üyeliği

Seo

  • Super User tarafından yazıldı.
  • Kategori: Seo Dersleri

Sizinde internet sektöründe yerinizi almanızın tam zamanı, Müşterileriniz internetten olsun. daha çok kazanın daha çok hizmet verin. Google arama motorunun sunmuş olduğu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilmek için, öncelikle bir web sitesine sahip olmanız gerekiyor. Web sitenizin içeriğinin google arama motorlarına uygunluğunu denetliyor. Sitenizi Googlede yapmış olduğunuz işler ile ilgili aramalarda ön sayfaya getiriyor ve daha çok kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Türkiyede bir çok firmanın artık müşteri odağının değiştirdiği, günümüzde internet sektörüne yönelmeleri internet aramalarında ön planda çıkmaları kaçınılmaz oldu. Bu sektörde SEO dediğimiz terim yani Search Engine Optimizasyon (Arama Motorlarına Optimizasyonu) yla bilinmektedir.

Bizler; Sizin bize vermiş olduğunuz ve aramalarda ön planda gözükmesini istediğiniz kelimelerle, sitenizin o aramalarda ilk sayfada olmasını sağlıyoruz. Türkiye de, artık hemen hemen tüm sektör ve iş yerinin bu tip çalışma şekline geçmesi, Arama Motorlarında bir hayli rağbet olmasına neden olmuştur. Temizlik ürünleri siteleri , Jeneratör siteleri, Alışveriş siteleri, bilgisayar satış siteleri, Araba kiralama (Ren A Car) siteleri, Matbaa baskı siteleri gibi örneğinin çoğaltılabileceği iş sektörlerinin tercihi, artık SEO olmuştur.

Siz de zaman kaybetmeden sitenize SEO yaptırın, Google Arama Motorlarında ilk sayfada yerinizi alın.

Bunun için yapmanız gereken, Sitemizin İletişim bölümünden Bizlere mesaj gönderebilir, Veya yine iletişim bölümünden Bizlere telefon numaralarımızla ulaşabilirsiniz.

Nedir Bu Seo?
Seo, Türkçesi “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelen “search engine optimization” kelimesinin kısaltılmışıdır.
Google ın da dediği gibi bir Seo ile çalışmaya karar vermek önemli bir karardır ve çalışacağınız firmayı seçmek dikkatli olmayı gerektirir. En basit haliyle, bir Seo sitenizi “rezil” de edebilir “vezir” de edebilir.
Bir Seo ile çalışmak şart mı?
Aslında şart değil, çünkü bu iş bir akademik eğitim gerektirmez. Açıklanmış olmasa bile belirli kuralları vardır ve bu kuralları zaten siz bilmektesiniz.

Peki, nedir bu kurallar?
Bunun cevabı zaten sizde hazır. Bir düşünün, eğer Google siz olsaydınız hangi siteleri önde sıralardınız? Ya da bir hizmet almak istediğiniz zaman bunu nasıl bir firmadan almak isterdiniz? Sanırım cevabınız şunlar olacaktır; bilgi veren, çalışkan, dürüst ve referansı olan firmadan…

Bir Seo hizmeti almalı mıyım?
Bu sorunun cevabı bizim için tabiî ki evettir. Çünkü, herkesin bildiği işi yapması performansı çok daha fazla yükseltecektir ve daha fazla kazanç sağlanması sağlanacaktır.

Bir Seo ne kadar başarılı olabilir?
Başarıyı etkileyen onlarca faktör vardır. Ve bu faktörler iç ve dış etkenler olarak ikiye ayrılabilir.
İç etkenleri; ürün ya da hizmetlerinizin ne olduğu, sitenizde kullanılan yazılımın kalitesi, kullandığınız serverın hızı, içeriğinizin zenginliği, içeriğinizin özgütnlüğü, kullandığınız alan adının ( domain ) ne olduğu, alan adının geçmişi vs. gibi bir çok başlık alında genişletmek mümkündür.

Dış etkenler ise; rakiplerinizin çalışması, sitenizin referans edilme durumu, iç etkenlerde olduğu gibi ürün ya da hizmetlerinizin ne olduğu gibi başlıklar altında toplanabilir.
Eğer Seo ‘nuz ya da siz bu etkenlerin tamamını dikkate alarak dürüst bir çalışma yapar ve toplam kaliteyi yakalarsanız başarı kısa zamanda gelecektir.

Bu site bilgisayarınıza zarar verebilir uyarısının kesin çözümü

  • Super User tarafından yazıldı.
  • Kategori: Seo Dersleri

Eğer bir siteniz varsa bu durumun başınıza gelme ihtimali düşükte olsa vardır. Özellikle google aramalarında ilk sayfada ve özellikle ilk bir kaç siteden biriyseniz başınıza gelme ihitimali artacaktır çünkü google da yükseldikçe rakipleriniz sitenize saldırı yapabilir yada yaptırabilir. Size ilk tavsiyem bir web siteniz var ise kesinlikle toplistlere kayıt olmayın verdikleri kodları sitenize koymayın. Sitenize eklettikleri kodlar ile istedikleri an sitenize zarar verebilecek yada sitenizin sırtından geçinebilecek duruma gelebilirler. Gelin şimdi bu konunun detaylarını görelim.

Yukarıda gördüğünüz uyarıyı düzeltmek için ben bir hayli çaba harcadım ve kesin sonuca ulaşamadım. Birçok site bu konuda bilgi vermesine rağmen bazıları kaafa karıştırıcı bazılarıda gereksiz konularla doluydu. Bu sorundan kesin olarak kurtulmanız için gerekli olanlar.
Var ise sitenizin eski bir yedeğinden sitenizi tekrar yükleyin; yok ise serverdakı dosalarınızı bilgisayarınıza indirin ve diğer siteler için eklenmiş olan iframe kodlarını temizleyin. Dreamweaverda arama yaparken folder seçin ve dosyalarınızın olduğu konumu seçin ve find kısmına <iframe yazaıp aratın. Arama bittikten sonra DreamWeaver ın alt bölmesinde bulunan sonuçlar listelenecektir. Listeye tıklayarak kodları temizleyin.
Google hesabınızı açın web sitesi araçlarına girin bu site bilgisayarınıza zarar verebilir uyarısı olan siteye tıklayın. Açılan sayfada inceleme talebinde buluın butonuna tıklayın ve google abimize durumu anlatan bir mesaj ekliyerek başvuru talebinde bulunun. Çok kısa sürede uyarıdan kurtulacaksınız.
Eğer yinede kurtulamıyorsanız 0212 320 55 50 numaralı telefondan bizi arayın ve küçük bir ücret karşılığı biz sizin siteniz için gerekli işlemleri yapalım

Top of Page