WSY web tasarım

  •   Super User tarafından yazıldı.
  • Kategori: Web Tasarım

WSY web tasarım
WSY; birçok web tasarım şirketinden farklı olarak web sitesini oluşturan tüm resim ve grafikleri web tasarım uygulamasında optimize ederek en az yeri kaplamasını, dolayısıyla web sitenizin kısa sürede yüklenmesini sağlar. Müşteri; web tasarımının her aşamasını sadece kendisine verilen bir adres üzerinden takip etme şansına sahiptir.

Bu sayede web sitesinin tasarım aşamalarını adım adım kontrol edebilir, gerekli yerlerde düzeltmeler yaptırabilir ve kendi isteklerini belirtebilir.

Web tasarım, İnternet ortamında firmanızın tanıtımlarını ziyaretçi lerin görebilmesi için, mevcut veya adınıza alacağımız domain name ( www . firmaadi . com, .com.tr, vs.) altında, web sayfalarının düzenlenip programlanması ve İnternet Servis Sağlayıcı'daki (ISS) Sunucu bilgisayara (Server) transfer edilmesi hizmetidir.
Sürekli Yenilenen teknoloji ile birlikte artık birçok firmanın internet üzerinde sanal mağazaya ihtiyacı doğmuştur. Bizde bu etkenden dolayı müşterilerimize kısa süreli çözümler ile birlkte birer web tasarım ( sanal mağaza ) ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Web site tasarımları müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda müşterinin verdiği bilgiler çerçevesinde bu süreç işler.
Ayrıca müşterilerimize web tasarım tamamlandıktan sonra detaylı bilgi sunulup, müşterininde tasarım konusunda yeterli bilgiye sahip olması sağlanır.

WSY, web tasarım sonrası hizmetlerini de özenle gerçekleştirir. WSY, web sitesinin tasarım aşamasında ve tasarımından sonraki tüm sorumluluklarını içeren sözleşmesini müşterisi ile karşılıklı imzalayarak ileride oluşabilecek tüm ihtilaf ve anlaşmazlıkları önleyerek müşterinin güven içerisinde ve alacağı hizmetten emin olmasını sağlar.

Web tasarımlarımızda, Linux tabanlı sunucularımızda html, php, javascript, flash ve cm sistemler kullanmaktayız.

Top of Page